Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erozioni - Ti Je Gjallë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

shkretëtirë pa njeri
flakë e tym në çdo shtëpi
më kujtohen ato ditë
kur ti u zhduke pa lamtumirë

tani t’pres, t’pres vetëm ty
t’përqafoj në fotografi
pranë dritares gjithëmonë rri , derën shikoj
shpresoj se do të kthehesh një ditë

a m’tregoni ju
o engjuj atje lartë
pse kjo jetë më tradhëtoi
dhe tani se kam pranë

çdo gjë për mua përfundoi
çdo gjë për mua është e kotë
sdi si t’jetoj pa ty
kur mendoj se ti sdo t’kthehesh në këtë botë

zgjohem natën e stë kam pranë
n’ëndërra t’shoh ti vetëm qanë
t’lutem ti mos qajë
përherë në zemër do t’mbajëPublikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Erozioni:


Komente 0


Erozioni - Ti Je Gjallë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Gjallë".
3. Video është e këngës "Ti Je Gjallë", por nuk këndohet nga Erozioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.