Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erresira E Jetes - Boll Ma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll Ma" kënduar nga Erresira E Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Daim Lala - Boll Ma

2x
Me mu krejt i ke pas
Po ti nuk din me dasht
Edhe me u ba kurr boll skam për t kall

2x
Boll ma boll ma
Me dy ftyra me mu s ka

U kry u kry
Boll me ty zemra mu thy

2x
Me mu krejt i ke pas
E zemrën ma ke plas
Për dit kur m ban me vujt
Dashni nuk mun me u qujt

2x
Boll ma boll ma
Me dy ftyra me mu s ka

U kry u kry
Boll me ty zemra mu thy

Boll ma boll ma
Me dy ftyra me mu s ka

U kry u kry
Boll me ty zemra mu thy.

Skici - Boll Ma

Ardijan Shala
Boll ma se ma nuk po shkon boll se po me lendon boll ma shum kam vujt per ty boll un ti du ata sy Boll ma se ma nuk po shkon boll se po me lendon boll ma shum kam vujt per ty boll un ti du ata sy Boll ma se ma nuk po shkon boll se po me lendon boll ma shum kam vujt per ty boll un ti du ata sy...

Skici
Te pata si nje lule n*kopshtin tim te dashuris t*pata si nje engjull n*kohen mat miren t*rinis ende te ruaj n*zemer ende je e vetmja femer ende te dua ty ende e m*baj at emer..
Spata fat athu veq pse aq shum te dashurova spata fat athu se un krejt ty ti dhurova e ti e njejta prap lun me ndjenja tmija as ni her mos me buzqesh me mbyti vetmija....
Te lutem thujem lamtumir edhe pse e kom veshtir se une pa ty jam si zog pa krah n*hapsirrrr e di se m*kujton edi se foton ende n*dor e mban e di se i bjn pishmon kur gabon ja nis e qan aq shum te dashurova vajz per ty luftova un krejt ti dhurova vajz prap vetem m*beta un boll me lendove tlutem shko edhe mos u kthe hallall ta boj n*ket jet edhe pse ti vet me le
Ardijan Shala
Boll ma se ma nuk po shkon boll se po me lendon boll ma shum kam vujt per ty boll un ti du ata sy Boll ma se ma nuk po shkon boll se po me lendon boll ma shum kam vujt per ty boll un ti du ata sy
Skici
Pse ky fat i keq mua po me ndodh boll prej ktyne senev une sot jom lodh a thu zoti mallkoj vetem pse te dashuroj qe kjo dashni e madhe me kaq te perfundoj Me lot ne sy i thura kto vargje n*flet se vetem ty vajtz te deshta n*ket jet te lutem mere edhe nje hap mere prap guxim se vetem tek zemra jem ti gjen shpetim....Te endrroja me lule fustan te bardh vesh une si dhonderr ti si nuse shum dashuri mes nesh edhe je lutje ta bej spaku mos me urrej nese nje dit i bjen pishmon eja me gjej jom per ty der n*momentin e fundit t*jetes tem kur jom pa ty beso sa shum zemra mu pom dhemb ste them lamtumir se e kom shum veshtir prap po them pa ty jam si zog pa kra n*hapsir.....

Ardijan Shala
Boll ma se ma nuk po shkon boll se po me lendon boll ma shum kam vujt per ty boll un ti du ata sy Boll ma se ma nuk po shkon boll se po me lendon boll ma shum kam vujt per ty boll un ti du ata sy

Dj Sadi - Boll Ma

krejt po folin po folin nuk e din qka po folin
po thojn jom reper e veq mi bit ata po folin
e mu dojn mem kungju athu a kan harru
qysh i la me bo qef dej nfund muj mi sharru
fak it full repera po fejkera n'tana ant
po thojn qe jon mat fortit e n'goj ju kan dal kamt
tu nga neper bit tu mos dit me feell-it
tu ja ngul njani tjetrit e thojn jom gangsta shit
e un ju vezhgoj kur tum qohet e boj
nese du un ju shkatroj se un e silli kit loj
un sulmoj sa her qe ma teproni
nese ju kokit mbreter un per rap jom faraoni
e ju gjuni sa doni se sadit sen si boni
ju veq po gjelozoni po runu po eksplodoni
prej inati ni dit ka mju dal i thati
se kit loj un pe sundoj jo vet po vet i shtati

BOLL MA ju e teprut
BOLL MA palonu rrini urt
BOLL MA sbohet rapi me hate
nese doni me dit ne rap ju kokit fake

kaja nanen pom dhem kryt tulifar reperi
po bohen kishe tfort e zhduken kur del terri
qitmi kejt ti therri ose nalmi te kerri
ti kapi ti ngrehi zhag prej banderi te banderi
une nuk jom njeri nese don mu rreh
shendrohna ne super forc e ti veq thu weee...
ose bohna big men ju perbi tan me ren
op dilni tan me ren tan me ren tan me ren
ma men per ty pe boj qit sen
se qaq shum ma ki inatin gjumi naten spot nxen
e knej shkon qet rren munohesh me na shkatru
munohesh me ma lshu kungj e vet je tu kungju
hapshuuu e verteta po dhem
nvend se mem kqyr qka boj un ma mir mledhni do men
okay ti ma men a e kuptove qit sen
ekstra per inatgji per njo ka njo me ren

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 19/05/2008
Festivali: Top Fest 5



Më Shumë Këngë Nga Erresira E Jetes:


Komente mbi këtë këngë



Erresira E Jetes - Boll Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Ma".
3. Video është e këngës "Boll Ma", por nuk këndohet nga Erresira E Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.