A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ertila Koka - Feel The Beat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/08/2011

2011-08-31T06:13:12

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer 2011"

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Feel The Beat" kënduar nga Ertila Koka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ertila Koka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019