A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ertila Koka - Beb  (Feat. 2Ton)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  337

12/09/2013

2013-09-12T16:52:13

Featuring

2Ton

Muzika:

2Ton

Teksti:

Ertila Koka

Teksti:

2Ton

Video Produksioni:

MAX Production


Ertila Koka
Skam si mos tbesoj tek buzet e tua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua dua
Skam si mos t'harroj cka ben per mua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua te dua

2 ton
Met dasht kerkush sun um nal
Na kena me dal edhe nese ki kontakt me nej tjeter djal
Edhe nese mirret vesh un nuk du fjal
Nuk o ka ma nin edhe nese kejt e dine
Pot thirri Beb se m'pelqen qashtu met thirr
Tjert mirren me neve se skan me qka mu mirr
Deshira jem osht met pas ty ngat ngat
Nuk du afat yeah un tap tap
Let folin qka dojn kurgjo sun na bojn
Ma vone e marrin vesh qe pi gabimev msojne
Prej fillimit e kum dit qe me ty ko mu kon
Edhe qka do ti mem thon un prap nuk kom met lon

Ertila Koka
Skam si mos tbesoj te buzet e tua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua dua
Skam si mos t;harroj cka ben per mua
Kur vjen dhe beb me thua kur ndjej se prane te dua te dua te dua

Nuk dua te jap vetem premtime
Dua qe tjesh ti zemra ime dua ti te jesh dashuria ime e ime
Qdo minut mendjen vetem tek ti e mbaj
Dua t;jesh i imi jo i asaj
Dua qe pran vetes e jo pran saj asaj


Ky tekst u dërgua nga Egzon1   adaGoca
Kartolina

 • 2016-11-02 18:51:33
  Qdo minut mendjen vetem tek ti e mbaj
  Dua t;jesh i imi jo i asaj
  Dua qe pran vetes e jo pran saj
 • 2016-03-11 13:05:28
  Pot thirri Beb
  se m'pelqen qashtu met thirr
  Tjert mirren me neve
  se skan me qka mu mirr
 • 2017-01-10 10:48:20
  Let folin qka dojn kurgjo sun na bojn
  Ma vone e marrin vesh qe pi gabimev msojne
  Prej fillimit e kum dit qe me ty ko mu kon
  Edhe qka do ti mem thon un prap nuk kom met lon

Krijo Një Kartolinë

teksteshqip.com © 2007 - 2018