Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertila Koka - Prap (Feat. Tim)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14

m'le te t'kem prap harroji ato gabime
une e di si jam po per ty une ndjenja gjithmone kam
ti je pepi im
harroji gabimet ki pabesim
oh afer ty po du me t'pas
dhe nji here ta jap kete rast
ti gjithe jeten ke me m'dasht
oh afer ty po du me t'pas
dhe nji here ta jap kete rast
ti gjithe jeten ke me m'dasht
shkurt e shqip po du me ty me kon ah
po du me ty me kon oh
ai po do me m'zon
ouo ouo ouo ouo
prap po du me kon un prap
po du me t'ndje une prap
po du me t'puth une tash
nuk e di pse nuk ja nisim
me mire se une kush do t'doj
mu askush s'mund t'me zevendsoj
me fol me ty m'duket njejt
une e kom vrejt
ti po don sonte ama neser ndryshon krejt
gabimet qe po i bon smuj me i lon krejt okey
prap e di qe don ti me mu pe don
une e ti nuk bon po du me kon qashtu qysh kem na dikur po bojna na si dikur
truni po thot jo po zemra po vun
apet na na si dikur
je je e di sa shum me don ti
po un arsye spo gjej
e po ja nisim krejt si ne fillim
qashtu qysh dojm une e ti

Ky tekst u dërgua nga arbesaRenditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2014
Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: Timi Novoberda (Tim)
Orkestrimi: Zzap And Chriss
Video Produksioni: MAX Production


Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente 0


Ertila Koka - Prap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap".
3. Video është e këngës "Prap", por nuk këndohet nga Ertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.