Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ertila Koka - Ajo Qe Ke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Qe Ke".
3. Video është e këngës "Ajo Qe Ke", por nuk këndohet nga Ertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ertila Koka - Ajo Qe Ke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12

Muzika:

Albi Budini

Muzika:

Ertila Koka

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

26/07/2015

2015-07-26T16:00:01+00:00E shkruaj ne nje xham,
Dhe pse e dehur mall une kam

Me tjetren ti me ndan
Me tradhetine kam fjetur pran

Do te lendoj nje dite.
Smund te urrej se une kam shpirt.

Ditet do behen vit.
Edhe nen toke ti mos me prit

I varur ne nje pe Premtimi ngeli.
Dhe zemren qe ke sta sheh me dielli.

Si nje litar ne gishta dhimbja sot po me shtrengon
E ky shpirt duron.

Ref:
Ajo qe ke
Sot neser do te le.
Me te kur fle.
Mos i trego per ne.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Luraa
Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet