Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertila Koka - My Ride Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti puth syte edhe buzen
Te marr ere, ta kafshoj hunden
T’perkedhel e t’vë ne gjume
T’perkedhel e t’vë ne gjume

When we ride ti ma puth doren
Kur jena bashk ti se sheh oren
Une smundem kurre me genjy
Vet mke thon:Jam bo per ty.

REF.:
Ti e di une nuk t'lo ty
Edhe kur munöhesh shpinen me kthy
Ti e di une nuk t'lo ty
Forever yours
Zemren ma ke mshel ndrry

Sa her kan dasht me na nda
Se si kjo spell, skan mujt me pa
Ti din me m’brojt e me m’kuptu
Mthu je my ride, me ty jom msu

When we fight ti m’con rosses
Ne smuj mu dasht pa angry faces
Ndaj smunem kurr me t’genjy
Vet m’ke thon Jam bo per ty.

REF.:
Ti e di une nuk t'lo ty
Edhe kur munöhesh shpinen me kthy
Ti e di une nuk t'lo ty
Forever yours
Zemren ma ke mshel ndrry
Ertila Koka
Publikimi: 20/08/2020


Ertila Koka - My Ride
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Ride".
3. Video është e këngës "My Ride", por nuk këndohet nga Ertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente 0