Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ervin Arifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ervin Arifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 12 Shtator 2018, Ervin Arifi publikon videoklipin "Mar Dhe Jap Jet". Më datë 3 Shkurt 2019, Ervin Arifi publikon videoklipin "Cunat Si Berlusconi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Geni Vesholli

Mentor Kollari

Silvi Nishtulla

Ylber Franca

Mirjan Athina

Astrit Rrenja

Mandi Xhambazi

Sardi Gs

Redioni

Fonci Nomja


Tags: Ervin Arifi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet