Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Bushati - Ah Lejla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

TE DUA LEJLA
O ZOT SA TE DUA
POR TI JE MIZORE
E ASHPER ME MUA
TI ZEMREN TIME SE PRANOVE FARE KOT
JO NUK PREKESH TI DHE KUR DERDHI LOT.

24 ORE PER TY UNE KAM VUAJTUR
24 ORE PER TY JAM PENDUAR
FAJTORE JE POR FAJIN TI NUK E PRANON
JO NUK PREKESH TI DHE KUR DERDHI LOT.

AH LEJLA LEJLA LEJLA
1 LOT SEC ME RA
UNE PER TY VAJTOJ E DITE E NATE TE KUJTOJ
AH LEJLA LEJLA LEJLA
ME ZEMREN MOS BEJ SHAKA
KJO HISTORI NUK KA HARRIM
HEJ SHPIRTI IM.

DHE NESE UNE VUAJ UNE TY STE VE FAJ
SE MAGJISTARJA IME ISHE TI LEJLA
PERSE U LARGOVE PREJ MEJE JO SE DI PERSE
E PER NE S DO KETE ME KTHIM.


Ky tekst u dërgua nga  LejLa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ervin Bushati - Ah Lejla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Lejla".
3. Video është e këngës "Ah Lejla", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:


Komente 0