Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ervin Bushati - Mele Karamele

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mele Karamele".
3. Video është e këngës "Mele Karamele", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ervin Bushati - Mele Karamele  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Vec Per Ty"

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00MELE KARAMELE...

PO KU TE GJETA MOJ E EMBLA TI
PER TY MBETA PENG NE DASHURI
A PO TE KAPA S DI C KA BEN VAKI
PORSI KARAMELE KAM ME TE SHKRI

C FARE SHIJE KE SIKUR TA DI
A PO TA PROVOJ
S NDAHEM NGA TI ...

REF:

MELE MELE ( HAJT HAJT)
MELE MELE ( HAJT HAJT)
HAJDE MJAFT U PERKEDHELE
MELE KARAMELE...

TI PERKEDHELU SA TE KESH DESHIRE
DO ME DUASH ME HIR A P AHIR
A PO TE KAPA S DI C KA BEN VAKI
PORSI KARAMELE KAM ME TE SHKRI

C FARE SHIJE KE SIKUR TA DI
A PO TA PROVOJ
S NDAHEM NGA TI ...

REF:

MELE MELE ( HAJT HAJT)
MELE MELE ( HAJT HAJT)
HAJDE MJAFT U PERKEDHELE
MELE KARAMELE ...


Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet