Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Bushati - Kenga E Shotes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23

Luj moj Shoto, luj
hakun ta paguj.
Play Shoto, play
at night to pay.

Chorus:
Come on Shoto, mashallah
fly with wings.
Luj moj Shoto, luj
hakun ta paguj.
Play Shoto, play
at night to pay.

Hajde Shoto marshalla
Fly with wings x2

Ref... x2
Luj Shoto luj
Dance to pay

Lujma Shote between o
Do notkillthe tribe o x2

Ref... x2
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj


Ky tekst u dërgua nga MUZA EDI BALILI POPULLORE

Ervin Bushati - Kenga E Shotes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Shotes".
3. Video është e këngës "Kenga E Shotes", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:


Komente 1