A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ervin Gonxhi - Espace Profonde  (Feat. Iljard Shaba)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

29/10/2014

2014-10-29T07:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Espace Profonde" kënduar nga Ervin Gonxhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ervin Gonxhi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018