Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin - Jolie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jolie
T’kam sjell tuf me trendafila
Jolie
Dhe pse nga ty nuk e prita
Tradhetin
T’kam sjell tuf me trendafila
Jolie Jolie Jolie


Mi ke mbyll ti syte e zemres muuu
Ahaaaa
Dhe pse di qe ti zemer
Mke tradhetu muuu
Dhe pse zemren ti ma ke
Lendu
Prap me shpirt un ty te duuu

Tash zemren zemren maje tiii
Maje maje kte tradhti
Maje tiii
Maje tiii
Akoma sja di vleren tii
Nuk ja di ti ksaj dashnis
Nuk ja diii
Nuk ja diii

Jolie
T’kam sjell tuf me trendafila
Jolie
Dhe pse nga ty nuk e prita
Tradhetin
T’kam sjell tuf me trendafila
Jolie Jolie Jolie

Mi ke vra te gjitha
Ndjenjat mu
Ahaaa
Trendafil me helem
Ti me ke helmu
Tjetrin mbaje me harro ti mu
Edhe pse un ty te duuu

Tash zemren zemren maje tiii
Maje maje kte tradhti
Maje tiii
Maje tiii
Akoma sja di vleren tii
Nuk ja di ti ksaj dashnis
Nuk ja diii
Nuk ja diii

Jolie
T’kam sjell tuf me trendafila
Jolie
Dhe pse nga ty nuk e prita
Tradhetin
T’kam sjell tuf me trendafila
Jolie Jolie Jolie
Ervin Koxherri
Publikimi: 12/06/2021
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Produksioni: Indrit Dode
Video Produksioni: Samel Bari Photopgraphy


Ervin - Jolie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jolie".
3. Video është e këngës "Jolie", por nuk këndohet nga Ervin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0