Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Si Do Veje Halli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

17/12/2015

2015-12-17T16:00:01+00:00Sedi moj sedi
si do me vej halli
1 ore mos te shoh une ty edhe me merr malli

sedi moj sedi
si do me vej halli
1 ore mos te shoh une ty edhe me merr malli

REFRENI 2x
Si dy sy ne balle
dhe me shume te dua
mos ke lindur valle te me tretesh mua

Nga nazet e tua behem si i marre
se ti je per mua dashuri e pare

nga nazet e tua behem si i marre
se ti je per mua dashuri e pare

REFRENI 3x
Si dy sy ne balle
dhe me shume te dua
mos ke lindur valle te me tretesh mua

Ne endrrat e mia ti me ndricon naten
shpirti more shpirti nuk me le rehat

REFRENI 2x
Si dy sy ne balle
dhe me shume te dua
mos ke lindur valle te me tretesh mua

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet