Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Djaleri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Djaleri qe shkrep, je si lume e det
Ah njeriu shkrete aman qe ste ka per jete.
Me degjoni ju , o djema te rinj
Beni qejf or qejf sa ti nxirrni uje te zi

(Refreni x2)
Do vij dimri me debore
Zjarri do te behet hi
Do kendojme nje kenge malli
Djaleri moj djaleri

Djalerine o zot mos e hidhni kot
Do ta qaj me lot
Se i ri nuk behesh dot

Ah moj djaleri ,zjarr qe s'fikesh ti
Sa te kane zili te do plak edhe i ri

(Refreni x2)
Do vije dimri me debore
Zjarri do te behet hi
Do kendojme nje kenge malli
Djaleri moj djaleri


Ky tekst u dërgua nga Alexxga

Ervis Behari - Djaleri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djaleri".
3. Video është e këngës "Djaleri", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0