Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Xhixhile (Feat. Nik T)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Je si zemer e embel si llokum
Ti je per mua une per ty e ka marre fund
Ok.Aromen te ta ndjej qe aq shume e pelqej
Me ben te cmendem fare shume te dua ste zhgenjej
Te dalesh,ndoshta nuk te lene
Me ke marre gjumin kam shume gjera per te thene
Te lutem vetem prit se po te bej nje hit
Ta marrin vesh te gjithe une oer ty vdes dhe pik.

Apapapapa
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e

Dale me ngadale kerce vec nje moment
Ti them gjerat hapur sdi te bej as kompliment
Dua te jesh me mua ,ndoshta per ty sjam perfekt
Po nuk kam car te bej te kam ne mendje dite e nete
E bukur por si flutur me belin e keputur
Fytyre engjellorendhe lukum si kukull
Te lutem vetem prit se po te bej nje hit
Per ty xhixhile se te kam zemer edhe shpirt

Apapapapa
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e

Per ty xhixhile se te kam zemer edhe shpirt

Apapapapa
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e
Ervis Behari
Featuring: Nik-T
Publikimi: 12/09/2017


Ervis Behari - Xhixhile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhixhile".
3. Video është e këngës "Xhixhile", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0