Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Shamia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ku te gjej moj ku te gjej
Shamine qe te ra ta kthej
Mos u trëmb se ste genjej
Ste rrembej moj ste rrembej

Ref.
Do ta mbaj ne gji shamine
Se na lidhi dashurine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine
Do ta djeg o moj shamine
Dhender une e nuse tine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine

Te pres dimer edhe vere
Te shamia te mbaj ere
Dua nuse te te shoh
O me te bardha veshur o

Ref.(x2)
Do ta mbaj ne gji shamine
Se na lidhi dashurine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg oer beqarine
Do ta djeg o moj shamine
Dhender une e nuse tine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Ervis Behari - Shamia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamia".
3. Video është e këngës "Shamia", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0