A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ervis Behari - Dajo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  315

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

31/03/2018

2018-03-31T19:00:02

Nena amanet me la mbaje dajon si vella
E ke krah e ke shoke dhe na halle te jeni toke (x2)

Refreni :dajo dajo xhani, dajo kapedani,dajo nuk ke fjale me shoket e rralle (x2)

Dajo ne krahe me ke mare kur kam qeshur edhe qare,dhe ne halle dhe gezim dajo je ne krahun tim
Dajo te te perqafoj se tek ty nenen shikoj,dhe na zemra kurre ste ndajse tek ty sho syte e saj

Refreni :dajo dajo xhani, dajo kapedani,dajo nuk ke fjale me shoket e rralle (x2)

Dajo qe te kam me bes,ne dasmen time te pres,te te zesh ballin e qosesh ti behet qejfi nanese
Do kendoj te tund dynjan per gjith dajot ane mban,dajo per ty bej hatan, gjaku na lidh dhe na mban

Refreni :dajo dajo xhani, dajo kapedani,dajo nuk ke fjale me shoket e rralle (x2)


Ky tekst u dërgua nga vloniatjaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019