A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ervis Behari - Dale Dale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/09/2019

2019-09-20T20:00:11

Muzika & Teksti:

Adrian Hila


Poshte dritares tende,jeten do ta coj
Nuk jam djale Korce por di te kendoj
Hape,hape,hape moj perden ti
A ke,a ke,a ke perendiiii
Ref(2x)
Dale te te them te dua dale dale
Dale mos ki frike nga mua dale dale
Beme moj derman ty dhe zotin kaaam
Dale te te them te dua,dale dale...

Poshte dritares tende nuk do le njeri
S'dua te te shohin je e imja ti
Hape,hape hape moj perden ti
A ke,a ke,a ke perendiiii
Ref(2x)
Dale te te them te dua dale dale
Dale mos ki frike nga mua dale dale
Beme moj derman ty dhe zotin kaaam
Dale te te them te dua,dale dale...

Kartolina (1)

2019-09-23 22:05:43
Poshtë dritares tënde
Jetën do ta çoj
Nuk jam djalë Korçe
Por di të këndoj

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019