Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Zotrote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29

O zotrote mirembrema, cohu se te nisi kenga
O zotrote mirembrema, cohu se te nisi kenga (x2)
Te gjithe po te presin ty, si zotrote s'behen dy (x2)

O zotrote o flori tu befte dita nje mije (x2)
Dore shpuar kavalier sa e sa u ke bere nder (x2)

Emri te ka marre nam dhe kendej edhe matane (x2)
O legjenda permbi toke, te bekofte i madhi zot (x2)

O zotrote, o zotrote sa e rende hija jote (x2)
Je i pari ne cdo vend per ty ben njerezija kenge (x2)


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Ervis Behari
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/06/2020
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila


Ervis Behari - Zotrote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zotrote".
3. Video është e këngës "Zotrote", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0