Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Bixi - Ah Kjo Rini Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk jane te verteta
Fjalet qe un ty ti thash
Nuk jan te verteta ato puthje qe un ti dhash
Nuk jan te verteta
Vitet qe kaluam bashk
Nuk jan te verteta
Kujtime qe mbeten pas

Ah kjo rinia
Iken e shkon
Te dhemb ne zemer kur e kujton
Ti aman
Ah kjo rinia
Shpejt po kalon

Sepse vajzat ikin nje dite ato fluturojn
Dhe ne qiell kthehen yje qe shpejt po perendojn


Ky tekst u dërgua nga LedionJr


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ervis Bixi
Publikimi: 29/07/2015


Ervis Bixi - Ah Kjo Rini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Kjo Rini".
3. Video është e këngës "Ah Kjo Rini", por nuk këndohet nga Ervis Bixi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Bixi:


Komente 0