Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Bixi - Ah Kjo Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

nuk jan te verteta
fjalet qe dikur ti thash
nuk jan te verteta
ato puthjet qe un ti dhash
nuk jan te verteta
vitet qe kaluam bashk
nuk jan te verteta
kujtimet qe mbeten pas
ref:
ah kjo rinia
iken e shkon
te dhem ne zemer kur e kujton ti aman
ah kjo rinia
shpejt po kalon(x2)
sepse vajzat ikin
nje dite ato fluturojn
dhe ne qiell thell
yjet qe shpejt po perendojn
nuk jan te verteta
dritat qe ato leshojn
tradhti dhe genjeshtra
edhe fjalt qe i harroj
ref:
ah kjo rinia
iken e shkon
te dhem ne zemer kur e kujton ti aman
ah kjo rinia
shpejt po kalon (x4)


Ky tekst u dërgua nga gnErvis Bixi
Publikimi: 01/12/2002


Ervis Bixi - Ah Kjo Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Kjo Dashuria".
3. Video është e këngës "Ah Kjo Dashuria", por nuk këndohet nga Ervis Bixi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Bixi:


Komente 0