Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Bici - Dashuri E Humbur (Feat. Mr. Elvis)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  19

ate qe e desha un tani nuk e kam se fjalet e njerzve ne te dy na ndan nga kjo bot me hile un ty te kam humbur qe nga ajo dit nuk jam me i lumtur se ate qe desha un spo e ndjej me pran se fjalet e njerzve ne te dy na ndan...e pa drejt eshte kjo jet se pa deshir nuse tkan vesh... shikoj njerez qe sot festojn e un i vetem qe rri e tkujtoj... sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...
yeh...po ti dedikoj ty kto dy vargje e di qe po me degjon... degjo tashme bota le te shuhet nga mendimet e liga por un nga ty shpirti im qe te me largohesh se prita...tashme tmendoj cdo nate e di qe ndihem pafat isha ne qiellin e shtat po tani shpresa nuk kam nkrah te tjetrit ti je ne krah te tjetrit ti fle...sa do deshiren e madhe tjesh me mua ti ke ... po tshoh marrnjosur un ty dhe rremeli po tbjen nder sy e di qe padeshiren tende je martuar me tjeter njeri i ngrita sy lart ne qiell gjithcka per rreth u errsua se i pafat ne kte jet ne dashuri kam qelluar po jo nuk eshte faji yt nuk te vej faj aspak me rriskun askush nuk luan vec zoti qe e di lart...sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...


Ky tekst u dërgua nga LORENC


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ervis Bixi
Featuring: Mr Elvis
Publikimi: 10/09/2013
Video Produksioni: Gold Productions


Ervis Bici - Dashuri E Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Humbur".
3. Video është e këngës "Dashuri E Humbur", por nuk këndohet nga Ervis Bici.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Bixi:


Komente 0