Ervis Meçi
Ervis Meçi
Ervis Meçi
  • Vendlindja:
  • Reç
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Gusht 2000
  • Horoskopi:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Ervis Meçi është këngëtar. Më datë 27 Shtator 2019, Ervis Meci publikon videoklipin "Ashiqare".

Më datë 28 Tetor 2019, Ervis Meci publikon videoklipin "Dul Lulija Te Bunari".

Më datë 6 Dhjetor 2019, Elion Krasniqi & Ervis Meci publikojnë videoklipin "Ka Po Shkon Rinia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Elion Krasniqi.

Më datë 26 Dhjetor 2020, Visi Meçi & Mirgen Zela publikojnë videoklipin "Rinia Pa Frena". Teksti i këngës u shkrua nga Sami Aliu.

Më datë 13 Prill 2020, Visi Meçi publikojë videoklipin "Birminghami" Teksti u shkrua vet nga kengetari Visi Meçi.

Më datë 31 Korrik 2021, Mirgen Zela & Vis Meçi publikojnë videoklipin "O Kurbet Ti Qofsh Mallku". Muzika e këngës u punua nga Rexhep Kuqi & Ervis Meçi, ndërsa teksti u shkrua nga Ervis Meçi.

Më datë 13 Shkurt 2022, Visi Meçi publikon videoklipin "Malli I Nanes". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ervis Meçi.

Më datë 12 Shkurt 2023, Visi Meçi publikon videoklipin "Pishman Ke Me I Ra". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Ervis Meçi.

Më datë 22 Mars 2023, Visi Meçi publikon videoklipin "Ramazanin Tu E Prit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Ervis Meçi.

Më datë 26 Gusht 2023, Ervis Meçi publikon videoklipin "Vendi I Huaj S'bahet I Joti". Teksti i këngës u shkrua nga Sami Aliu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0