Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Meci - Ashiqare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk kam par kurr me syy
Me te bukur se ty
Ka po-tshoh zemra don me m-plas
Tan jeten du me t-pas x2

[ Refreni]
Ashiqare ashiqare
un me ty jam dashuru
Veq ta dish se un prej sot
Pa ty smuj me jetu. x2

Sikur frym ti kalove
Asnje fjal sma dhurove
Veq niher ty me te taku
Asgje tjetr nuk duu x2


[Refreni] x2
Ashiqare ashiqare
Un me ty jam dashuru
Veq ta dish se un prej sot
Pa ty smuj me jetu
Ervis Meçi
Publikimi: 27/09/2019


Ervis Meci - Ashiqare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ashiqare".
3. Video është e këngës "Ashiqare", por nuk këndohet nga Ervis Meci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Meçi:


Komente 1