Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Meci - Dul Lulija Te Bunari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

1.
Dul lulija te bunari
Duul lulija oj nan te e bunari-oo
O sa fort e kish mar malli
Oo o sa fort oj nan e kish mar malli oo.

Dul lulija n'kapixhike
Duul lulija oj nan n'kapixhikeee oo
Per me gjet ni djal arshike
Per me gjet oj nan ni djal arshikee oo

Refren:
Fustani me pika sa mir po te rrika(x2)
Apo vjen moj vajz apo un te ika (x2)

2.
(2x)
Dul lulija n'kapixhike
Duul lulija oj nan n'kapixhikeee oo
(2x)
Per me gjet ni djal arshike
Per me gjet oj nan ni djal arshikee oo

Refren:
Fustani me pika sa mir po te rrika(x2)
Apo vjen moj vajz apo un te ika (x2)
Ervis Meçi
Publikimi: 28/10/2019


Ervis Meci - Dul Lulija Te Bunari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Lulija Te Bunari".
3. Video është e këngës "Dul Lulija Te Bunari", por nuk këndohet nga Ervis Meci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Meçi:


Komente 0