Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Meçi - Tuj Vajtu Me Lot Ne Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Tuj vajtu me lot ne syy
E kendoj ket keng per tyy
Po ta knoj sot ni keng tjeter
Ja ashtu si n'koh te vjeter ×2

Lumturin tonn e ke prish
Mbarun kanget e dashnis
Qe me shpirt un ti kendova
Por me ndarje se mendova ×2

Tash ke ik e je largu
Nje jet tjeter ke fillu
Ike ike u martovee
Sa shpejt mua me harrove x2

Haram tqoft ajo dashni qe dikur un ta dhash ty
Plag ne zemer me ke baa
Ah kjo plag s'sherohet ma x2
Ervis Meçi
Publikimi: 03/10/2021
Muzika: Studio Kuci
Text: Nikolin GuriErvis Meçi - Tuj Vajtu Me Lot Ne Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuj Vajtu Me Lot Ne Sy".
3. Video është e këngës "Tuj Vajtu Me Lot Ne Sy", por nuk këndohet nga Ervis Meçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Meçi:


Komente 0