Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visi Meçi - Pishman Ke Me I Ra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

( 1.)
Qka u ba me ty dashnii
Jo as vet un nuk e dii
Ma qon fjalen an e an
Thuj ma mir se don me mlan

Kur me ty baj muhabet
Nuk e din q’ka thu as vet
Jet luksoze pasuri
Po m’kerkon ti moj dashni


(Refreni)x2
Ani ani ani loqka jem
Hic per mu nuk asht problem
Pishman zemer ke me i ra
Se ti mu ma ske me mpa

( 2.)
100 her un ta boj vrejtjen
Ti te gucci e ke mendjen
Kjo dashni hic kshu nuk shkon
A po m’len a don me t’lan

Jo nuk vyn hic dashuria
Kur ne mes hyn pasuria
Parja njerin e ndryshon
Dashurin krejt e shkatrron


(Refreni)x2
Ani ani ani loqka jem
Hic per mu nuk asht problem
Pishman zemer ke me i ra
Se ti mu ma ske me mpa
Ervis Meçi
Publikimi: 12/02/2023
Muzika: Ervis Meçi
Teksti: Ervis Meçi
Orkestroi: Kujtim Hyseni
Operator: Robert CaniVisi Meçi - Pishman Ke Me I Ra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pishman Ke Me I Ra".
3. Video është e këngës "Pishman Ke Me I Ra", por nuk këndohet nga Visi Meçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Meçi:


Komente 0