Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erza & Don Phenom - Nuk Ki Me Kon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ki Me Kon".
3. Video është e këngës "Nuk Ki Me Kon", por nuk këndohet nga Erza & Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erza & Don Phenom - Nuk Ki Me Kon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Teksti:

Don Phenom

Teksti:

Erza Halimi

Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Don Phenom

19/10/2019

2019-10-19T18:03:29+00:00Se kom shum leht un pa ty
Prap po tpres me u kthy
Edhe pse ke gabu
Gjithmon veten tu e thy
Tu i thon stop u kry
Aj ish shum mir pa mu

Se kom un tleht me t harru
Menen e kom veq te ti
Shum her shum her ke gabu
Un ta kom fal ti e din

Sdu me fol sdu me fol tash mo
Sdu me pa sdu me pa tash mo
Sdu me dit nese tash je me tjera
Un per ty mo per ty nuk kom ndjenja

Nuk ki me kooon
Ridin' around on the town with music on
Ti a menon
Hala per mu a em ki ndrru me tjeter kon

Hej zemer boma hallall
Zemra po mdhem per dashnin qe u kall
Kerkush se din qe un e kom ni hall
Po une po menoj for my baby girl
My baby girl,she my baby girl
For you I'm crazy my baby girl
Don't hate me love me again
Kaloj pak kohe nuk e di mo a vjen
Jom shum krenar un ty me tthon mfal
Qe kjo mka lon shum? se sa right
Shokt po mthrrasin nclub po spo dal
Ti ke ik my love po ski faj
Sa here mki zon,sa here mki zon
Me femna tjera po sem ki lon
U bo shume e now you're gone
U bo shume e now you're gone

Nuk ki me kooon
Ridin' around on the town with music on
Ti a menoon
Hala per mu a em ki ndrru me tjeter kon
Ti a menooon...aaaa
Ti a menon,ti a menon,a menon, a menon

Ke menu qe mlen
Ke menu apet vjen
Ke menu qe un kom me ta fal
E ke bo shume here
Ti veq zemren ma then
Asnihere nuk ke dit ti mu nal
Tash e ki problem
Don me kon me mu
Amo un sdu me ty me kon
Ti veq shko mo mos u kthe
tash kurxho soshte mo njet
Un jom right ti nuk ki me kon.


Ky tekst u dërgua nga LN10
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet