A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erza Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Krushë E Madhe, Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Erza Hoti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Erëza Hoti ka marrë pjesë në shumë koncerte dhe manifestime të ndryshme të organizuara si për ditën e fëmijëve, manifestime shkollore, koncerte etj. Koncertet më të rëndësishme ishin: Koncerti mbarëkombëtar për fëmijë "Një gjuhë, një komb, të këndojmë së bashku" –Prishtinë (2013), Koncerti për festën e Vitit të Ri "Vihuela"-Prishtinë (2013),Ekspozita "Me art, për artin"-Prishtinë(2014), Koncerti i fundvitit të shkollës për kitar Vihula -Prisht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Muzhaku

Albana Berisha

Roza Sadiku

Elta Ademi

Vesa Berisha

Blinera Jashanica

Lorina Dula

Arbnora Rexhepi

Anika Berisha

Sala Jashari


Tags: Erza Hoti, Erëza Hoti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019