A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erza Jashari

Choose star rating

Rating:  1.1 / Votes cast:  7
  • Age:
  • 12
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Erza Jashari is a young writer. Ajo që në moshë te vogel ka filluar te shkruaj poezi. Erza ka shkruar poezi edhe per 1 Qershorin dhe e ka kenduar ne klase. Ajo ka pasion edhe vallzimin dhe ka marr pjesë edhe në nje event per 7 Mars (Dita e Mesuesit)....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Anjeza Mitaj

Gresa Hamzaj

Antea Nuredini

Lorna Pjetri

Arta Kajtazi

Darla Cepele

Anisa Banjska

Gledja Dervishi

Margarita Hajdini

Era Jenishi


Tags: Erza Jashari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019