Erza Jashari
Erza Jashari
Erza Jashari
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Nentor 2006
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Erza Jashari është poete e vogël. Ajo që në moshë te vogel ka filluar te shkruaj poezi. Erza ka shkruar poezi edhe per 1 Qershorin dhe e ka kenduar ne klase. Ajo ka pasion edhe vallzimin dhe ka marr pjesë edhe në nje event per 7 Mars (Dita e Mesuesit).

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0