Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erza Muqoli - Je Chanterai

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Chanterai".
3. Video është e këngës "Je Chanterai", por nuk këndohet nga Erza Muqoli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erza Muqoli - Je Chanterai  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Erza Muqoli"

Komente

Asnjë Koment

12/06/2019

2019-06-12T13:00:02+00:00Enfant j’inventais des mondes idéaux
Tellement beaux mais tellement faux
J’voulais oublier qu’on était humains
Des gens bien, bien moyens
On nous demandait d’imaginer demain
Mais demain c’est loin pour moi
J’avais pas d’idées de métier non rien
Et j’n’en voulais pas

Soudain le chanteur a fait yo yo yo
Et tout le monde a crié yo yo yo
Si c’est une vie de chanter yo yo yo
C’est décidé je ferai yo yo yo
Je chanterai

Enfant je pensais qu’on était égaux
C’était beau mais c’était faux
Je voulais pas voler trop vite
Mollo, mollo, j’étais petite et c’était tôt, tellement tôt
On te demande d’imaginer demain
Mais demain c’est loin n’est-ce pas?
T’as pas une idée de métier non rien
Et j’étais comme toi

Soudain le chanteur a fait yo yo yo
Et tout le monde a crié yo yo yo
Si c’est une vie de chanter yo yo yo
C’est décidé je ferai yo yo yo
Je chanterai

On nous demandait d’imaginer demain
Mais demain c’est loin pour moi
J’avais pas d’idées de métier non rien
Et j’n’en voulais pas

Soudain le chanteur a fait yo yo yo
Et tout le monde a crié yo yo yo
Si c’est une vie de chanter yo yo yo
C’est décidé je ferai yo yo yo
Je chanterai
Je chanterai


Më Shumë Këngë Nga Erza Muqoli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet