Erza Neziri
Erza Neziri
Erza Neziri
  • Vendlindja:
  • Vushtrri Kosovë
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Korrik 2008
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Erza Neziri është poete e vogël. Jam ne klas te 7 grupi A kam marr pjes ne shumë festivale si dhe kam shkruar poezi rreth festes
Kam dhe nje mirnjohje me 83 pik kam qen ne klas te 6 dhe me epen ket mirnjohje nga kujdestarja ime qe esht kujdesur vazhdimisht per mua e falenderoj shum. Me respekt, Erza Neziri, Shkolla 28 Nentori.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0