Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Nuk Mund Te Rezistosh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

ma fal vetem nje shikim hiqma ket dyshim
me jep nje buzqeshje ti si ndjehesh ta di

se ndal dot ket ndjehsi ne zemer mke hy
te dua ty vetem ty
ti mos me injoro larg mos me qendro
me dashuro mu afro

nuk munde te rezistosh
provo te me dashurosh
po e ndjej qe me don
tash qka po te dalon
n'tnejten ndjenj jam edhe un
mos e zgjat ket pun ma shum
veq ty te dashuroj
veq per ty do te jetoj
te premtoj te premtoj

vetem nje shenje kerkoj
rrugen t'ma lehtsoj
vetem nje fjal ta degjoj
dhe kjo loj mbaroj

se ndal dot ket ndjehsi ne zemer mke hy
te dua ty vetem ty
ti mos me injoro larg mos me qendro
me dashuro mu afro

2x
nuk munde te rezistosh
provo te me dashurosh
po e ndjej qe me don
..................................
n'tnejten ndjenj jam edhe un
mos e zgjat ket pun ma shum
veq ty te dashuroj
veq per ty do te jetoj
te premtoj te premtoj


Ky tekst u dërgua nga Lume

Esad Ademi - Nuk Mund Te Rezistosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mund Te Rezistosh".
3. Video është e këngës "Nuk Mund Te Rezistosh", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0