Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Betohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur betohem ne dashkuri kjo eshte vetm nje dashkuri e jone nuk muje te nda per gjithemone ne dashkuri tone per mu eshte nje gjend e bukuri qe jest bashke me mu gjithe nate e dite qe jest pa gjume te mendo per ty as gjume nuk me merr oo te betohem nje dashkuri vetem ty te kom ve nej dashkuri


Ky tekst u dërgua nga  djellza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Esad Ademi - Betohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Betohem".
3. Video është e këngës "Betohem", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0