Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Me Rrena Nuk Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E bukur je moj zane te dua ty moj xhane veq nje gje tek ti nuk me pelqen
Me rrenat e tua do em humbesh mua nuk me thrret e me as nuk me flet

Neper firma tesha blej qe per ty te dukem bukur
te kerkoj e nuk te gjej ku je ti qe me je zhdukur

(2)xREF; me rrena me rrena jeta nuk kalon nuk e di pse keto femra nuk po e pranojn
me rrena me rrena nuk ka dashuri mjaft me rrena o ju femra i plaset djemt e ri


Teshave te tjera po ju bie vlera ti nuk mi shikove veshur o
hajt lule me therra se ju vjen vera ka dera do tme shikosh dhe mua qeshur o

Por qkado qe tani do ndodh faj kan vetem rrenat tua me arsyetime me ke lodh a po vjen me mua

(2)xREF:Me rrena me rrena jeta nuk kalon nuk e di pse keto femra nuk po e pranojn
me rrena me rrena nuk ka dashuri mjaft me rrena o ju femra i plaset djemt e ri


Ky tekst u dërgua nga Wiwoza


Nuk kemi video për këtë këngë.


Esad Ademi
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Esad Ademi - Me Rrena Nuk Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Rrena Nuk Shkon".
3. Video është e këngës "Me Rrena Nuk Shkon", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0