Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Se Di Ku Trete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ne u ndam pa asnje shkak
ti ket gje e din shum mir
nese kthehesh prap tek un
mos u kthe veq per meshir
se nuk kam nevoj per fjal
qe me ngushllojn per nje qast
kam nevoj qe ne te jemi bashk(2her)

ref:se di ku trete se di ku mbete zemra me dridhet pa ty aspak sme rrihet
se di pse ike shpirtin ma fike zemra me dridhet pa ty aspak sme rrihet(1her)

po mundohem te takoj
por e di qe del shum rrall
e pranoj qe skam guxim
qe ta bëj hapin e par
qe te them se sa te ndjej
edhe pse afer ste kam
pergjithmon un robi yti jam

ref:se di ku trete se di ku mbete
zemra me dridhet pa ty aspak sme rrihet
se di pse ike shpirtin ma fike zemra me dridhet pa ty aspak sme rrihet


Esad Ademi - Se Di Ku Trete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Di Ku Trete".
3. Video është e këngës "Se Di Ku Trete", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0