Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Von E Morra Vesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Lote e mi ende pa u nda
me nje tjeter sonte te kan pa
ti gjithmon me paske genjy
paske pasur tjeter dashuri

von e morra vesh
qfar zemre paske pas
sa keq qe se kam dit
qe ti nuk din em dasht
vone e morra
vesh qfar jete te pelqen
kjo dhembje qe ekam
eshte mend per tjeter her.

ndoshta nje mij zemra i ke thy
dhe askush qefin sta prishi ty
mos mendo se do ta kesh shum leht
se te kqijat kthehen ne ket jet

refreni


Ky tekst u dërgua nga  lindaEsad Ademi
Publikimi: 03/05/2009


Esad Ademi - Von E Morra Vesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Von E Morra Vesh".
3. Video është e këngës "Von E Morra Vesh", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 1