Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Nese Vdes Nje Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nese vdes nje dit
mos fillo me qar
sme mbyti askush
dashnija mka vrar

2x
nese me don ende
eja n'varrin tim
me sjell ndonje lule
thirre emrin tim

mjafton ndonjeher
qe te me kujtosh
nga thellsija e zemres
te mos me largosh

2x
nese don tme shihesh
frig te na te ndi
shiko ne qiell yjet
un dot jem aty

nese vdes nje dit
mos fillo me qar
sme mbyti askush
dashnija mka vrar

2x
nese me don ende
eja n'varrin tim
me sjell ndonje lule
thirre emrin tim

mjafton ndonjeher
qe te me kujtosh
nga thellsija e zemres
te mos me largosh

2x
nese don tme shihesh
dil naten dil
shiko ne qiell yjet
un dot jem aty


Ky tekst u dërgua nga  lumturije   asromaEsad Ademi
Publikimi: 26/12/2008


Esad Ademi - Nese Vdes Nje Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Vdes Nje Dit".
3. Video është e këngës "Nese Vdes Nje Dit", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0