Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kemi qen te pandar une edhe ti
por gabova qe besova ne dashuri

as dita as nata nuk na ndau
nje dit te verteten heret ma tha

ref: 2x
lamtumir lamtumir
shko se ndoshta gjen me mir
udha e mbar udha e mbar
shko dhe harro se jam gjall

kaloj ajo koh kur te deshta shum
mendova se gjith kan zemren si un

as dita as nata nuk na ndau
nje dit te verteten heret ma tha

ref: 3x
lamtumir lamtumir
shko se ndoshta gjen me mir
udha e mbar udha e mbar
shko dhe harro se jam gjall


Ky tekst u dërgua nga  lumturijeEsad Ademi
Publikimi: 15/10/2012


Esad Ademi - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0