Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Ne Mes Nesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti sa here je ik prej meje e perseri te une je kthy vet une te kom durua ska njeri qe rrin me ty je vetmja qe mi bre njemi zeza ne ket jet me ki than se je penduar po kjo sishte e verete mese meje tej o shpiriti jem ska ma dashuri nese do rrish nese do shkoshe per veti e ki nes mese meje edhe teje o shpirti jem morri fundi nese don fatin qe ta gjejsh gjeje tjeter kund ti sa here me ki lenduar shumm gabim te kom fala pergjithqka ka ndryshuar nuk jam une si ma pare je vetmija qe mi bre njemi zeza ne ket je me ki than qe je penduare por sishet e veretet ne mese mejse edhe teje o shpirti jem nese do rrishe nese do shkoshe per veti e ki ne mese meje ne teje o shpirti jem morri fund nese don fatin qe ta gjejsh gjeje tjere kun


Ky tekst u dërgua nga Syarta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Esad Ademi
Publikimi: 30/10/2012


Esad Ademi - Ne Mes Nesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Mes Nesh".
3. Video është e këngës "Ne Mes Nesh", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0