A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Escobars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  24
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Escobars është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Escobars esht antar i grupit te njohur O.T.R. Më datë 6 Dhjetor 2014, Escobars publikon videoklipin "Turn Up". Më datë 24 Janar 2016, Escobars publikon videoklipin "Trapping All Week", në bashkëpunim me J Avalanche. Më datë 15 Korrik 2017, Escobars publikon videoklipin "Rich Out The Kitchen". Më datë 5 Mars 2018, Escobars publikon videoklipin "Hajde Ma Afer". Më datë 7 Gusht 2018, Escobars publikon videoklipin "Pull Up". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I2rejt

Arbër Kurtaj

Big Night

Kauzza

Ex Wolf

Mistiku

Matolale

Fajt

Ace

Varrosi


Tags: Escobars, Emra Escobars Haritzi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019