Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esmeralda Kaso

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Esmeralda Kaso është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Qershor 2016, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Kenge Moj". Më datë 6 Nëntor 2019, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Faqet E Bukura Si Molla". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evgjeni Çuli

Luljeta Konomi Haxhi

Donika Pecollari

Llambrini Nano

Merushe Xhihani

Jolanda Kojlovic

Elejda Dosi

Eglantina Doko

Griselda Pepa

Nertila Vreto

Tags: Esmeralda Kaso


Komente mbi këtë artist