Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esmeralda Kaso
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Esmeralda Kaso është këngëtare e njohur. Më datë 18 Qershor 2016, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Kenge Moj".

Më datë 6 Nëntor 2019, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Faqet E Bukura Si Molla". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet