Esmeralda Kaso
Nuk ka akoma asnjë votë

Esmeralda Kaso është këngëtare e njohur. Më datë 18 Qershor 2016, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Kenge Moj".

Më datë 6 Nëntor 2019, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Faqet E Bukura Si Molla". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »