Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estela Nikoliqi - Dje Dhe Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sot nuk e kuptova dot
i koha na shkoj kot
kur jemi me te rritur
ne kte bot

pres dita te me zbardh
me diqka te rrall
mediqka qe zemra
ka shum mall

ref:Ta fali tjetrin o
qe beri per mua
ta fal fajtorin o
qe sdi te thot te dua
kush esht ai qe fal vitet qe na shkuan
vitet qe per ne te tjeret i jetuan

2|von dhe kur e mendon
si nis dhe perfundon
nje histori e gjat
ne koh te that

sot ndryshe neper bot
tash per jet e mot
ma thote zemra
jemi me te fort

ref:Ta fali tjetrin o
qe beri per mua
ta fal fajtorin o
qe sdi te thot te dua
kush esht ai qe fal vitet qe na shkuan
vitet qe per ne te tjeret i jetuan


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Estela Nikoliqi - Dje Dhe Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dje Dhe Sot".
3. Video është e këngës "Dje Dhe Sot", por nuk këndohet nga Estela Nikoliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Estela Nikoliqi:


Komente 0