Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estela Nikoliqi - Fati Yne Shpres Dhe Marrezi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ne te dy buz jemi ndar
Ne te dy buz kemi heshtur
Endra ime kjo shpendim aaa
ta ha florin qengjenn atje tek ti

Kur e lam te pres me mall
Kur e pranon tgrindem me ty eeeee
Jeta loj cfar eshte te ben
Duhemi te dy grindemi te dy
Se diiiiiiiiiii

(ref):
Ti je si engjell qe na bronn gjithmoonn
Ti je si zjarri qe nuk vjen ngadooo
Ti je si djalli qe nuk ben me ftohttttt
Ndryshe nuk bejme dot jo jo jo joooooo

E kemi fatin shpres te ben arresiir
Te jesh nje engjell te na broj o zot
Se kemi jeten te ndjehemi femij
Ndryshe nuk do te bejme jo jooooo

Kur e lam te pres me mall
Kur e pranon tgrindem me ty eeee
Jeta loj cfar eshte te ben
Duhemi te dy grindemi te dy
Se diiiii eeeeeeeeeeeee

(ref):
Ti je si engjell qe na mbron gjithmon
Ti je si zjarri qe nuk vjen ngado
Ti je djalliqe nuk ben me ftohtt
Ndryshe nuk bejme dot jo jo joooooooo

E kemi fatin shpres te ben arresiir
Te jesh nje engjell te na broj o zott
Se kemi jeten te ndjehemi si femij
Ndryshe nuk do te bejme jo jo joooooooo


Ky tekst u dërgua nga Jet@

Estela Nikoliqi - Fati Yne Shpres Dhe Marrezi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Yne Shpres Dhe Marrezi".
3. Video është e këngës "Fati Yne Shpres Dhe Marrezi", por nuk këndohet nga Estela Nikoliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Estela Nikoliqi:


Komente 0