Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ester Hoxha - Kthehu Ti Ne Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

dite e vrenjtur me shi
ndoshta ti sot ne shkolle nuk vjen
por me shprese une shkoj se ne mbremje vone perseri ne msn do te takoj

pse me mban kaq meri
nje kaprico une bera kot
me kupto me shume
prane zemres ti do me gjesh
ne cdo moment qe do kerkosh

kthehu ti ne zemren time
mjaft me le ne chat shenime mjaft
grindjet smundem ti duroj
paqen ty po ta kerkoj

brenda vetes shiko me sinqeritet dhe me thuaj pa frike ne me do vertet

une e di te mungoj ndjenjat ty ti lexoj ne sy neser shkolle nuk ka por e vetme do jem atje duke te pritur prap te kthehesh ti aty
Ester Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Ester Hoxha - Kthehu Ti Ne Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti Ne Zemren Time".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti Ne Zemren Time", por nuk këndohet nga Ester Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente 0