Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ester Hoxha - Te Urrej Se Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47Perkedhel kohen pa ty
Me mir vetem, se te dy
Trembem te te shoh te sy
Si u lodhe ti me mua,
Sa sekonda te mjaftuan per ti
thene dikujt te dua.

Ref:
TE urrej se te dua
ska me paqe per mua
nuk kam shpirt andaj po vuaj
e ndjej trupin tim te huaj
Te urrej se te dua ska me
paqe per mua dhe kur zemra te ndaloj
kethema shpirtin e te shkooj..

Ne nisem nje rruge tjeter
mbeta histori e vjeter
per ty isha dhe jam teper.
valixhet ca kujtime vetem une
e dhimbja ime te me falesh zemren time.

Ref:
TE urrej se te dua
ska me paqe per mua
nuk kam shpirt andaj po vuaj
e ndjej trupin tim te huaj
Te urrej se te dua ska me
paqe per mua dhe kur zemra te ndaloj
kethema shpirtin e te shkooj..

Eeeeee .. heeee . eeee

Ref:
te urrej se te dua
ska me paqe per mua
nuk kam shpirt andaj po vuaj
e ndjej trupin tim te huaj
Te urrej se te dua ska me
paqe per mua dhe kur zemra te ndaloj
kethema shpirtin e te shkooj..


Ky tekst u dërgua nga Bina   saramkEster Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Ester Hoxha - Te Urrej Se Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Urrej Se Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Urrej Se Te Dua", por nuk këndohet nga Ester Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente 3