Ester Zahiri
Ester Zahiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Durrës
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Korrik 2000
  • Horoskopi:
  • ♋ GaforrjaBiografia

BIOGRAFIA: Ester Zahiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mori mesimet e para ne vendlindje. Gjimnazin gjithashtu e kreu ne vendlindje, ndersa studimet e larta i kreu ne Tirane ne Universitetin Epoka ne gjuhen angleze ku u diplomua me rezultate te shkelqyera ne degen "Banking and Finance". Qe ne vogeli ka shprehur pasionin per muziken dhe deshiren per te qene nje artiste. Talentin e saj ne kendim u zbulua qe ne moshen 4-vjecare nga pedagog te njohur muzike ne qytetin e Durresit. Hapat e para i nisi ne Q...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0